טיולי אופניים משפחתיים – חוויה יוצאת דופן

החגים וסופי השבוע הם זמן האיכות שלנו עם כל המשפחה, אנו נרגעים מכל השבוע, מהעבודה המתישה, מהנסיעות והפקקים ומקבלים מתנה גדולה בדמות זמן מרובה בקרבת הילדים והמשפחה. אם אתם רוצים לחוות חוויה גדולה שגם משאירה אתכם בכושר וגם מאפשרת לכם זמן יקר עם המשפחה אתם מוזמנים להגיע למרכז האופניים לה-מדווש בדרום הארץ. טרנד האופנים תפס תאוצה אדירה בישראל בשנים האחרונות ובכל יום מצטרפים יותר ויותר רוכבים לתחביב שקל מאוד להיכנס אליו וקשה מאוד לצאת ממנו.

קרן קיימת לישראל חנכה לפני 5 שנים שלושה מסלולי אופניים לרווחת הציבור, המסלולים מתחילים ביחד ומתפצלים לאחד קילומטר וחצי וכל אחד יכול לבחור את המסלול המועדף עליו. במהלך הרכיבה יכולים הרוכבים להתחבר למסלולים האחרים שכן בחלק מהקטעים ישנה חפיפה. המסלולים מספקים הנאה מדהימה לרוכבים ובמקום ללכת לקניון או להישאר בבית אתם מוזמנים לחוויה גדולה בדמות טיולי אופניים משפחתיים.

טיולי אופניים למשפחות

טיול אופניים למשפחות – מתאים להורים וגם לילדים

המסלולים מתחלקים לשלושה: המסלול הכתום, הכחול והירוק. שלושת הקטעים מתאימים גם להורים וגם לילדים, מדובר במסע רכיבה של כמעט שעתיים כאשר רמת הקושי משתנה מקטע לקטע. במרכז לאופניים לה-מדווש תוכלו להשכיר אופניים ולהתחיל לרכוב עם כל הציוד הדרוש הכולל קסדה, מגנים, מפת האזור וכמובן תדריך מסודר ומורחב על הרכיבה. לא משנה אם זו הפעם הראשונה שלכם על האופניים או שאתם כבר עמוק בתוך החיידק- טיול אופניים למשפחות מתאים לכולם ומדובר בבילוי מעצים ומלא באנרגיות חיוביות.

טיולי אופניים משפחתיים

טיול אופניים משפחתי – לגוף ולנשמה

הקשר בין הגוף לנפש הוא קשר ישיר, שאנחנו בריאים, אוכלים נכון ומבצעים פעילות ספורטיבית גם מצב הרוח שלנו משתפר ואנו מרגישים על גג העולם ומה יותר טוב מלשלב פעילות ספורטיבית עם בילוי משפחתי מקסים בימים שמזג האוויר מאפשר לנו זאת. טיול אופניים משפחתי זה משהו חדש, משהו מרענן, מדובר בבילוי מהנה ויצירתי, אתם נהנים כל אחד על האופניים שלו ומקביל נהנים מהטיול המשותף לכל המשפחה.

טיול אופניים משפחתי בדרום הוא האטרקציה מספר אחת כבר חמש שנים. רוכבים חובבנים ומקצוענים מגיעים מדי יום למסלולים ונהנים מרכיבה בטוחה וזהירה. טיולי אופניים למשפחות מציע לכם נופים מרהיבים, דרך פורחת וצבעונית ואוויר נעים ומרגיע שגם עושה טוב לגוף אבל בעיקר עושה טוב לנשמה.

טיול אופניים למשפחה

השכרת אופניים לכל הגילאים

במרכז לאופניים לה-מדווש אנו מתאימים את סוג האופניים לרוכב על פי גובהו וגילו. ילדים מגיל 6 כבר יכולים לרכוב על אופנים רגילים בדיוק כמו המבוגרים ולרשותכם גם קיימת האפשרות לבחור באופניים זוגיים או אופניים חשמליים. גם לגילאים הצעירים יותר יש לנו פתרונות יצירתיים: גילאי 4-6 שכבר יודעים לדווש אך לא למרחקים גדולים יעזרו בעגלה נגררת שאנו נספק לכם והקטנטנים מתחת לגיל ארבע יקבלו חוויה גדולה בתוך כיסא מיוחד.

Print Friendly, PDF & Email