אטרקציות בדרום – להנות עם כל המשפחה

אם הגיעה עוד שבת ואתם מוצאים את עצמכם שואלים שוב "מה עוד כבר אפשר לעשות שעדיין לא עשינו?" אתם כנראה נמצאים בסיטואציה דומה למשפחות רבות בישראל. החופשים הגדולים כבר בפתח, מזג האוויר נפלא ונעים וכל מה שנשאר זה למצוא את האטרקציה היצירתית והמקורית שגם תהיה כמובן מהנה וכייפית וגם תאחד את כל המשפחה יחדיו לבילוי משותף. האטרקציה של הדרום שמושכת אליה אלפי רוכבים מדי שבוע היא הרכיבה המשותפת לכל המשפחה המתחילה במרכז האופניים לה-מדווש. מדובר בחוויה מהנה במיוחד, חוויה שמשלבת גם בילוי משותף עם הקרובים לנו ביותר וגם בילוי ספורטיבי ושונה ממה שהכרנו עד כה.

אטרקציות בדרום

במרכז האופניים לה-מדווש תיהנו משלושה מסלולים שונים, כל מסלול מציע לכם נופים מרהיבים אחרים, פרחים ועצים שונים, טבע מגוון וכמובן שלכל מסלול יש את הסיפור המיוחד שלו. לא משנה אם אתם תושבי הדרום, הצפון או המרכז יש אטרקציות בדרום שבהחלט שווה להתניע עבורן את האוטו ולנסוע גם כמה שעות וכל מי שכבר ניסה את הרכיבה המשפחתית בהחלט יוכל לחזק את הטענה הזו.

 

אטרקציות מומלצות בדרום – והתודות לקרן קיימת לישראל

בשנת 2011 חנכה הקרן הקיימת לישראל שלושה מסלולי אופניים ייחודיים המתאימים לכל המשפחה, לכל הגילאים ולכל סוגי הרמות של הרוכבים. באזור נמצאים מסלולי סינגלים המותאמים למקצוענים שבנינו אבל גם אם לא רכבתם מעולם תוכלו למצוא הנאה גדולה ברכיבה המשפחתית במרכז האופניים לה-מדווש. המסלולים מחולקים לפי צבעים:המסלול הכתום, המסלול הכחול והמסלול הירוק כאשר בחלקים נרחבים של המסלולים ישנה חפיפה וניתן לעבור ממסלול למסלול בכל עת.

אז מה מציעים המסלולים? כל המסלולים מתחיל ביחד והפיצול מתקיים לאחר כקילומטר וחצי כאשר כל מסלול הוא 9 קילומטרים ועורך בין שעה וחצי לשעתיים. במהלך המסלולים תוכלו ליהנות ממפעלים ודרכי אספלט ששימשו את הבריטים לפני הקמת המדינה, נוף עוצר נשימה על כבישי הדרום והשדות הפתוחים, פסלים, מבנים ואנדרטאות המספרים את סיפורה של מדינת ישראל ולמעשה מדובר לא רק בחוויה ספורטיבית נפלאה אלא גם בחוויה היסטורית מרתקת.

כל המשפחה רוכבת ביחד- יש יותר טוב?

אם אתם מחפשים אטרקציות מומלצות בדרום אתם ודאי מקבלים הצעות רבות. הרכיבה המשפחתית היוצאת ממרכז האופניים לה-מדווש בוודאות תספק לכם את האטרקציה של הדרום שכן מדובר בחוויה שגם מגבשת ומאחדת את כל המשפחה יחדיו וגם מאפשרת לכם לעסוק בפעילות ספורטיבית אשר מומלצת על כולם. אטרקציות מומלצות בדרום בהחלט יש הרבה אבל בזמן שהאטרקציות האחרות כנראה מוצו או נוסו כבר על ידכם אנו יכולים להיות כמעט בטוחים שרכיבה משפחתית לאורך הנופים המדהימים של דרום הארץ לא נמצאת ברשימה של הפעילויות שכבר חוויתם בעבר. אתם מוזמנים להגיע וליהנות כמו כל הרוכבים שהיו עד עכשיו, מדובר ברכיבה מאתגרת ומהנה לכולם- גברים, נשים, ילדים וכמובן שגם הקטנטנים לא יוצאים מקופחים.

אטרקציה בדרוםאטרקציות מגניבות בדרום

 

Print Friendly, PDF & Email